Popis djelatnika Osnovne škole Vladimira Pavlovića u Čapljini

 

Popis djelatnika Osnovne škole Vladimira Pavlovića u Čapljini

 

Razredna nastava: (Matična škola)

 

-Anđelika Buntić 1.a

-Ruža Andrić 1.b

-Nada Mrvalj 1.c

-Zorka Puljić 1.d

-Julija Bošković 1.e

-Slađana Kožul 2.a

-Draženka Matić 2.b

-Jelena Limov 2.c

-Lenka Šutalo 2.d

-Ljerka Karlušić 3.a

-Ljubica Herceg 3.b

-Karolina Buntić 3.c

-Gordana Kapular 3.d

-Vesna Raguž 4.a

-Sandra Dževlan 4.b

-Miro Brajković 4.c

-Žana Pehar 4.d

-Antonela Šainović 5.a

-Katica Jurković 5.b

-Ziba Repar 5.c

-Matilda Šutalo 5.d

Zvirovići:

-Irena Bule

Prćavci:

-Manuela Vlahić

Trebižat:

-Nikolina Pejdo

-Milica Pehar

-Monika Borovac

-Paulina Raguž

Šurmanci:

-Gordana Livaja

-Marijana Milanović

Struge –Gorica

-Ankica Dragučević

-Ružica Lovrić

Gabela:

-Stanislava Rajič

-Senka Erić

-Ivona Jelčić

Gabela Polje:

-Anica Bulum

 

 

Hrvatski jezik:

-Nevenka Sulić

-Jasna Raguž

-Zoran Bukmir

-Mirjana Božić

-Marijana Krmek

-Marijana Ljubić

Engleski jezik:

-Gordana Vego

-Angelina Perić

-Zdenka Beljan

-Gordana Dodig

-Vesna Lukenda-Nikšić

-Martina Jurković-Rako

-Davor Puljić

-Kristina Bošković

-Ivona Milićević

Matematika-Fizika:

-Arijana Doko

-Karolina Jarak-Ćorić

-Marinko Falak

-Denis Turk

-Željko Bonić

-Ana Peko

Biologija-Kemija:

-Tanja Zurovac

-Sanja Malić

-Antea Dragičević

-Ljilja Pažin

Povijest-Zemljopis:

-Perica Živković

-Ante Obad

-Branka Živković

-Nela Čuljak

-Robert Borovac

Tehnička kultura:

-Ivan Jakiša

Likovna kultura:

-Gratis Ferenc

Glazbena kultura:

-Paula Zubonja

Tjelesna i zdravstvena kultura:

-Miroslav Vidić

-Mia Blagoje

 

 

 

 

Katolički vjeronauk:

-Željana Luburić

-Irena Gvozdić

-Danijela Raguž (Klaudija Maj Jozić)

-Ruža Menalo

-Irena Šimović

 

Pravoslavni vjeronauk:

-Zorica Gojačić

 

Informatika:

-Vide Raguž

-Antea Dragičević

Glazbena škola:

-Gabrijela Glavinić

-Davor Markota

-Boris Marićević

-Ivica Maslać

-Neven Dragičević

-Marija Bukovac