VRIJEME ODRŽAVANJA PRIJEMA RODITELJA

PREDMETNA NASTAVA

RAZREDNIK, DAN I VRIJEME:

VI.a – Marijana Ljubić - ponedjeljak / 11:50

VI.b – Marijana Krmek – četvrtak / 12:40

VI.c – Ivana Baćilo – utorak / 9:40, četvrtak / 14:25 i petak / 11:10

VI.d – Gordana Dodig - ponedjeljak / 10:15

VI.e –Nela Čuljak – ponedjeljak / 9:25

VI.f – Ana Kosir – četvrtak / 10:15

VII.a – Tanja Zurovac – srijeda / 12:40

VII.b – Sanja Malić – ponedjeljak / 11:50

VII.c – Nevenka Sulić – utorak / 12:40

VII.d – Mia Blagoje – ponedjeljak / 11:50

VII.e - Vesna Lukenda – Nikšić – utorak / 11:00

VII.f –Robert Borovac – utorak / 10.15

VIII.a –Denis Turk – četvrtak / 12:40

VIII.b -Ante Obad – četvrtak / 11:50

VIII.c -Zdenka Beljan – utorak / 12:40

VIII.d – Željana Luburić – ponedjeljak / 11:00

VIII.e – Irena Šimović – četvrtak / 11:00

VIII.f – Nina Grepo – utorak / 11:00

IX.a - Miroslav Vidić – četvrtak / 12:40

IX.b – Jasna Raguž – četvrtak / 11:50

IX.c –Mirela Žilić – ponedjeljak / 10.15

IX.d – Martina Jurković – Rako- četvrtak/ 11:50

IX.e Vide Raguž – srijeda / 12:40

 

Razredna nastava i vrijeme održavanja prijema roditelja:

UČITELJ; DAN I VRIJEME:

I. a – Lenka Šutalo – četvrtak / 3.sat

I.b – Jelena Limov – četvrtak / 1.sat

I.c – Draženka Matić – petak / 1.sat

I.d –Slađana Kožul – utorak / 2.sat

I.e – Paulina Raguž – četvrtak / 2.sat

II.a- Gordana Kapular – petak / 3.sat

II.b-Karolina Buntić – ponedjeljak / 1.sat

II.c- Ljubica Herceg – ponedjeljak / 3.sat

II.d- Ljerka Karlušić – petak / 2.sat

II.e – Manuela Vlahić – četvrtak / 1.sat

III.a- Žana Pehar – utorak / 2.sat

III.b-Miro Brajković – ponedjeljak / 2.sat

III.c-Sandra Dževlan – ponedjeljak / 2.sat

III.d- Vesna Raguž – ponedjeljak / 3.sat

III.e – Senka Erić – ponedjeljak / 3.sat

IV.a-Ziba Repar – utorak / 2.sat

IV.b – Matilda Šutalo – ponedjeljak / 3.sat

IV.c – Katica Jurković – četvrtak/ 2.sat

IV.d – Antonela Šajinović – petak / predsat

V.a – Anđelika Buntić – utorak / 2.sat

V.b—Irena Bule – srijeda / 3.sat

V.c—Nada Mrvalj – utorak / 2.sat

V.d—Zorka Puljić – ponedjeljak / 2.sat

V.e – Julijana Bošković – srijeda / 2.sat

Područne škole:

 

Zvirovići :

1 kombinirani odjel –I., II, II razred – Ivana Primorac – petak / iza nastave

 

Trebižat:

I.r – Nikolina Pejdo – četvrtak / iza nastave

II.r – Nikolina Kordić – srijeda / 2.sat

III.r - Ljubica Martinović – petak / 2.sat

IV.r – Ines Pažin – utorak / 2.sat

V.r – Monika Borovac – ponedjeljak / 2.sat

Šurmanci :

I.,III., V.r – Gordana Livaja – četvrtak / 4.sat

Struge – Gorica :

1 komb. odjel- I. i IV.r – Ankica Dragičević – petak / iza nastave

1 komb. odjel – II. i III.r – Marijana Milanović – utorak / 3.sat

V.r – Ružica Lovrić – utorak / 3.sat

Gabela:

1 komb.odjel I.,II. i III.r – Stanislava Rajič – ponedjeljak / 4.sat

1 komb.odjel IV. i V.r – Ivona Jelčić – petak / iza nastave

 

Gabela Polje :

I.,II.,IV. i V.r – Anica Bulum – petak / iza nastave

 

Informacije

RAZREDNICI U ŠKOLSKOJ 2021./2022.

PREDMETNA NASTAVA

RAZREDNIK:

VI.a – Marijana Ljubić 

VI.b – Marijana Krmek 

VI.c – Ivana Baćilo 

VI.d – Gordana Dodig 

VI.e –Nela Čuljak 

VI.f – Ana Kosir 

VII.a – Tanja Zurovac 

VII.b – Sanja Malić 

VII.c – Nevenka Sulić 

VII.d – Mia Blagoje 

VII.e - Vesna Lukenda – Nikšić 

VII.f –Robert Borovac 

VIII.a –Denis Turk 

VIII.b -Ante Obad 

VIII.c -Zdenka Beljan 

VIII.d – Željana Luburić 

VIII.e – Irena Šimović 

VIII.f – Nina Grepo 

IX.a - Miroslav Vidić 

IX.b – Jasna Raguž 

IX.c –Mirela Žilić 

IX.d – Martina Jurković – Rako

IX.e Vide Raguž