VRIJEME ODRŽAVANJA PRIJEMA RODITELJA

 

PREDMETNA NASTAVA                                        

RAZREDNIK:                                 DAN I VRIJEME:

VI.a – Arijana Doko                srijeda 10:10

VI.b – Marijana Krmek           četvrtak 10:15

VI.c – Marijana Ljubić            srijeda 8:15

VI.d – Nela Čuljak                  petak 10:15

VI.e – Davor Puljić                 srijeda 11:55

VI.f – Gordana Dodig             srijeda 12:30

VI.g – Mirjana Božić              četvrtak 8:15

 

VII.a – Nevenka Sulić             četvrtak 10:15

VII.b – Tanja Zurovac             petak 9:30

VII.c - Sanja Malić                  ponedjeljak 11:00

VII.d - Karolina J.-Ćorić          ponedjeljak 10:15

VII.e - Vesna l.- Nikšić            ponedjeljak 8:30

VII.f –Mia Blagoje                   petak 9:30

  

VIII.a -Perica Živković          srijeda 10:15

VIII.b -Ante Obad                 četvrtak 8:15

VIII.c -Zdenka Beljan           četvrtak 12:00 i utorak 16:15

VIII.d -Angelina Perić           srijeda 11:45

VIII.e  -Branka Živković        četvrtak 9:30

 VIII.f-Denis Turk                  srijeda 12:00

 

 

IX.a - Miroslav Vidić            utorak 9:30

IX.b - Gratis Ferenc            srijeda 7:35 i četvrtak 7:35

IX.c –Jasna Sušac                ponedjeljak 9:25

 

Razredna  nastava                         Vrijeme održavanja prijema roditelja

   UČITELJ:DAN I VRIJEME:

I. a – Anđelika Buntić                     srijeda 10:15

I.b – Ruža Andrić                            srijeda 10:15

I.c – Nada Mrvalj                            utorak 9:30

I.d –Zorka Puljić                             srijeda 10:20

I.e – Julijana Bošković                    srijeda 10:20

 

II.a-Slađana Kožul                            ponedjeljak 12:40

II.b-Draženka Matić                          srijeda 15:30

II.c- Jelena Limov                            ponedjeljak 14:50

II.d- Lenka Šutalo                            četvrtak 13:35

 

III.a-Ljerka Karlušić                         ponedjeljak 13:40

III.b-Ljubica Herceg                         utorak 14:50

III.c-Karolina Buntić                         petak 12:00

III.d- Gordana Kapular                      utorak 12:50

 

IV.a-Vesna Raguž                   ponedjeljak 15:30

IV.b-Sandra Dževlan               četvrtak 13:40

IV.c-Miro Brajković                utorak 13:35

IV.d-Žana Pehar                     utorak 15:35

 

V.a – Antonela  Šajinović       petak 11:50

V.b—Katica  Jurković            četvrtak 14:50

V.c—Ziba  Repar                  četvrtak 13:35

V.d—Matilda  Šutalo             srijeda 13:35

 

Područja  :

 

- Zvirovići :

1 kombinirani odjel –II., IV., V. -Irena Bule                        utorak 9:30

 

- Prćavci :

1 komb.odjel- II., III., V.-Manuela Vlahić                             utorak 9:30

 

- Trebižat:

1 komb. odjel –I. i V. –Monika Borovac                                      utorak 10:40

                1čisti odjel - II. –Nikolina Jurleta                              ponedjeljak 11:45

                1 čisti odjel –IV. –Milica Pehar                                  svaki dan prije nastave

                1 čisti odjel–III.-Paulina Raguž                                  ponedjeljak 11:30

 

-  Šurmanci :

 1 komb. odjel –II., III. , V.–Marijana Milanović         utorak 11:30

 1komb.odjel-  I. i  IV.- Gordana Livaja                   četvrtak 11:30

 

- Struge – Gorica :

1 komb. odjel-II., III., V. -Ankica Dragičević         petak 9:45

1 komb. odjel –V.- Ružica Lovrić                          svaki dan prije nastave

 

- Gabela :           

1 čisti odjel -  II. –Stanislava Rajič                             srijeda 10:45     

1 komb. odjel-   I.,IV.– Senka Erić                             ponedjeljak 10:15

1 komb. odjel III., V. – Ivona Jelčić                         

 

- Gabela Polje :

1 komb.odjel-I., II.–Anica Bulum                             svaki dan poslije nastave

Informacije

RAZREDNICI U ŠKOLSKoJ 2017./2018.

PREDMETNA NASTAVA

RAZREDNIK:

VI.a – Arijana Doko

VI.b – Marijana Krmek

VI.c – Marijana Ljubić

VI.d – Nela Čuljak

VI.e – Davor Puljić

VI.f – Gordana Dodig

VI.g – Mirjana Božić

 

VII.a – Nevenka Sulić

VII.b – Tanja Zurovac

VII.c – Sanja Malić

VII.d – Karolina Jarak - Ćorić

VII.e – Vesna Lukenda - Nikšić

VII.f – Mia Blagoje

 

VIII.a – Perica Živković

VIII.b – Ante Obad

VIII.c—Zdenka Beljan

VIII.d— Angelina Perić

VIII.e—Branka Živković

VIII.f – Denis Turk

 

IX.a - Miroslav Vidić

IX.b - Gratis Ferenc

IX.c –Jasna Sušac